Kayıt

Kayıt Ücreti ve Formu

Poster ve Sözlü Sunu Şartları

Bir katılım ücretiyle, en fazla iki adet poster sunumu veya bir poster ile bir sözlü sunum yapılabilir.

Kongremizde günlük katılımcı olarak poster/sözlü sunumu yapılmamaktadır.

Kongremize gönderilen bildiriler en az iki kongre bilim kurulu üyesi tarafından hakem değerlendirmesi yapıldıktan sonra kabul edilecektir. Sunulan özetlerin bilimsel içeriğine göre, bilim kurulu üyelerince sözlü veya poster sunumu olmasına karar verilecektir.

Özet gönderim için son tarih: 28 Temmuz 2023

Kongrede poster ve sözlü sunumu kabul edilmiş araştırmacılar herhangi bir nedenle (Ör: sağlık sorunu) sunum yapamayacak olurlarsa ve sunumlar çalışmada ismi yer alan başka bir araştırmacı tarafından yapılmazsa özetleri basılmayacaktır. Kongre katılım belgesi ve kongre materyalleri sadece sunumu yapan bilim insanına verilecektir. Sözlü sunumlar İngilizce yapılacaktır. Türkçe sunumlar kabul edilmemektedir.

Kongre özet kitapçığı kongre sonrasındaki hafta içerisinde elektronik ortamda katılımcılara gönderilecektir.

 

Yukarıdaki (Tablodaki) fiyatlara KDV (%20) dahil değildir.

Ödeme Dekontu internet sitemizdeki kayıt formu üzerinden veya e-posta (cmos@sdu.edu.tr) ile kongre sekreterliğine ulaştırılması gerekmektedir.

1) 2 yetişkin yanında 2 çocuk 0-6 yaş (Doğum tarihi 01.01.2017 öncesi doğanlar ücretsiz ) 1 yetişkin yanında 1 çocuk 0-6 yaş (Doğum tarihi 01.01.2017 öncesi doğanlar ücretsiz). 7-11 yaş arası çocuk (5 Eylül 2012 – 16 Nisan 2012) %50 misafir ücreti ödeyecektir

2) Lisansüstü eğitim yapan Prof., Doç., Yrd. Doç., Öğr. Gör., Uzman ve Okutman katılımcılar öğrenci statüsünde değerlendirilmeyecektir.

Banka dekontu İnternet sitemiz üzerindeki forma eklenerek yollanmalıdır.

Kongre kayıt ücretine 4 adet öğle ve akşam yemeği, ara ikramlar, kongre kitapçığı, yaka kartları ve katılım belgesi dâhildir.
(Misafir olarak katılanlar için kongre kitapçığı ve katılım belgesi dâhil değildir).

*Kayıt Ücreti hakkında gerekli değişiklikleri yapmak kongre organizasyon komitesinin yetkisindedir.

Banka Hesap Bilgileri
Hesap Adı: MUSTAFA NAZIROĞLU (8. Oksidatif Stres, Kalsiyum Kanalları ve TRP Kanalları Dünya Kongresi)
Banka Şubesi: Türkiye İş Bankası / Süleyman Demirel Üniversitesi Doğu Kampüsü Şubesi, Isparta /TÜRKİYE
Banka Hesap Numarası: 3303 – 0116879
IBAN No: TR 04 0006 4000 0013 3030 1168 79

Notlar
Davet Mektubu
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir (Fazla sayıda katılımcı istihdam eden kurumlara merkezi izin yazısı yazılacaktır.) Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Katılımın İptali
14.07.2023 tarihine kadar yazılı olarak bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama toplam ücretinin % 50 si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak kayıt iptallerinde iade yapılmayacaktır. Tüm iade ödemeleri kongre bitiminden sonra yapılacaktır.

Kayıt ve Danışma
5 Eylül 2023 tarihinde saat 09.00’den itibaren Kongre Merkezinde kayıt ve danışma masaları kurulacaktır, kongre süresince her gün saat 08.00 – 16.00 arası açık olacaktır.

Yaka Kartı
Tüm katılımcılar ve refakatçilerin kongre merkezine girişte ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmalarını kongrenin sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından önemlidir. Yaka kartları olmayanlar kongre salonuna giremeyeceklerdir.

Stant Alanları
Kongre boyunca sponsor firmaların oluşturduğu sergi alanı katılımcıların gezebilmesi için ücretsiz açık olacaktır.

Kayıt

Lütfen alttaki kayıt formunu indiriniz.

Kayıt Detayları


Alternatif Kayıt Formu 2